MŠ pre deti so zdrav. znevyh.

• Nadpis

• Špeciálna materská škola sa nachádza na prízemí Spojenej školy internátnej. V súčasnosti máme päť tried. Štyri triedy sa nachádzajú priamo v budove školy  a jedna trieda na elokovanom pracovisku v budove Centra pre deti a rodiny na Požiarnickej ulici v Prešove.

Výchovno-vzdelávacia činnosť sa tu poskytuje deťom s mentálnym, viacnásobným, telesným postihnutím a tiež deťom s narušenou komunikačnou schopnosťou, autizmom a inými pervazivnými poruchami u ktorých je intelekt v norme.

V priestoroch  školy sú aj telocvičňa, multisenzorická  miestnosť a jedáleň, ktoré využívajú aj deti z materskej školy. K dispozícii majú deti tiež detské ihrisko pred školou, ktoré je vybavené detskými preliezačkami, pieskoviskom a hojdačkami.

Školský vzdelávací program Špeciálnej materskej školy :  SkVP_MSI.pdf

Školský poriadok Špeciálnej materskej školy: Skolsky_poriadok_MSI_-_od_1.9.2023.pdf

Trieda MŠ 1

Trieda MŠ2